Aktuální nájemci CPI City Center:

 

     

  Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidíve více než 70 zemích­. V České republice působí od r. 1993 a drží si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

   

         

 

 

Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních i korporátních financí, řízení rizik a zajištění penze. Klíčovými trhy skupiny jsou Švýcarsko, Francie a Německo. Swiss Life poskytuje svým privátním i korporátním klientům prostřednictvím vlastních poradců a obchodních partnerů komplexní finanční poradenství šité na míru. Poradenství společnosti Swiss Life Select je založené na principu „best select“, který klientům přináší nezávislý výběr nejvhodnějších z možných řešení. 

 

           

      BENU

 

 

BENU Lékárny nabízí svým pacientům a zákazníkům zcela nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který zcela koresponduje s požadavky dnešní doby. 

   

   

     

 

 

MALL.CZ je in­ternetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, pc a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl.

 

 

   

 

Tesco Expres nabízí potraviny, ovoce a zeleninu, čerstvé pečivo, drogistické zboží, a mnoho dalšího k Vašemu rychlému nákupu či občerstvení.


Provozní doba od pondělí do neděle je od 8:00 do 21:00 hodin.

  

      

  Partners je v současnosti největší finančně poradenskou společností na domácím trhu. Poskytuje nezávislé rady pro nakládání s rodinnými rozpočty a osobními financemi. Pomáhá s orientací ve finančních produktech a plánováním reforem.
     
 

Společnost Xerox má svoje zastoupení v České republice od roku 1993. V CPI City Center je sídlo call centra této společnosti.

     

 

  Společnost COM PLUS působí na trhu telekomunikačních a informačních technologií a systémů od roku 1993. Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.
     
  Společnost Attigente Group, spol. s.r.o., byla založena  v roce 2011, patří k největším externím call centrům v severočeském kraji, další pobočku firma otevřela v Jirkově, v současné době má  250 zaměstnanců. Zajišťuje aktivní a pasivní telemarketing, prodej služeb a produktů, výzkumy trhu. Je významným partnerem Raiffiesenbank a.s., a skupiny ČEZ. Společnost obdržela autorizací MPPO a akreditací od MŠMT k vykonávání vzdělávacích programů, dále povolení od ČNB k pořádání odborných zkoušek podle ZSÚ, je držitelem bronzové plakety TOP Odpovědná firma 2016.
     
  Hypoteční banka je specialistou na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám a již více než dva roky je lídrem hypotečního trhu. Jsme profitabilní, moderní a specializovaná banka se zvučným jménem nabízející optimální spektrum hypotečních produktů určených pro financování bydlení našich klientů.
     
    Svět zdraví Naturen nabízí klientům péči a podporu při poradenství cíleném na redukci váhy či prevenci a podporu zdraví. Hlavním nástrojem je patentovaný program Nutriční typologie®, v doprovodu dalších služeb je analýza složení těla na specializované váze Tanita (procento tělesného tuku, svalstva, vody a kostní hmoty, metabolický věk) a specializované vyšetření krve.
     
    Prodejna se širokým sortimentem tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, denního tisku, časopisů a doplňkového sortimentu, vč. telefonních kuponů, jízdenek MHD, stíracích losů a s provozem ON-LINE výherních terminálů.
     
       JPM Medical s.r.o. působí v oboru zdravotnické techniky s cíleným zaměřením na páteřní chirurgii, ortopedii, neurochirurgii a intervenční kardiologii. Svým pacientům přináší nejmodernější medicínské technologie světových lídrů pro zkvalitnění života.
     
       CPI Byty logo  

Firma je druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. V CPI City Center je umístěno administrativní zázemí ústecké pobočky a Klientské centrum pro nájemníky ve spádové oblasti Ústí nad Labem.

     
           

Společnost Alza je lídrem českého a slovenského internetového prodeje s již dvacetiletou historií. Jedničkou na trhu je společnost zejména díky bezkonkurenční skladové dostupnosti zboží, široké nabídce produktů a nadstandardním prodejním i poprodejním službám. Tyto služby nabízí díky CPI City Center i svým zákazníkům i v Ústí nad Labem.

 

   

     

            

  Společnost CS-BETON s.r.o. působí na trhu betonových výrobků v České republice již od roku 1992. Je jedním z největších výrobců betonových výrobků pro tvorbu malé architektury, chodníků, komunikací a letišť.