< zpět na hlavní stránku

ALLIANZ PŘESTĚHOVALA REGIONÁLNÍ ŘEDITELSTVÍ DO CPI CITY CENTER ÚSTÍ NAD LABEM

16. 4. 2014

„Budova nabízí vysoce kvalitní, moderní a flexibilní kancelářské prostory i maloobchodní či gastronomické služby přilehlého kongresového hotelu Clarion, což našim zaměstnancům poskytuje jedinečné pracovní prostředí přímo v centru města i regionu,“ řekl Marian Derenin, regionální obchodní ředitel Allianz pojišťovny.

Pojišťovna Allianz přesunem regionálního ředitelství doústeckého CPI City Center získala kromě efektivnějšího provozu a vysokého komfortu především reprezentativní kanceláře i novou pobočku pro své klienty. „Nabízíme špičkové kanceláře v regionu a skutečnost, že se pro naše prostory společnost Allianz rozhodla, jen podtrhuje kvalitu naší budovy. Stejně tak díky moderním technologiím CPI City Center garantuje efektivnější fungování a s tím spojenou úsporu v celkových pro­vozních nákladech. Tato transakce také potvrzuje dlouhodobý zájem společností po přesunu kanceláří ze starších budov do moderních center,“ řekl Daniel Punda, manažer pronájmu kanceláří CPI City Center Ústí nad Labem.

Pojišťovna Allianz rozšířila řady nájemců administrativně-obchodního komplexu, který je sídlem například call centra Vodafone, poradenské společnosti Partners či Swiss Life Select. Prodejnu má v komplexu také Tesco a obchodní jednotku zde umístila i Hypoteční banka. Volné plochy k pronájmu pro další budoucí nájemce jsou ještě k dispozici. CPI City Center Ústí nad Labem nabízí i další synergické efekty, jako parkování přímo v podzemních garážích či kvalitní stravování, catering, konferenční prostory a ubytování v přilehlém čtyřhvězdičkovém kongresovém hotelu Clarion.

Kanceláře nejvyššího standardu A o celkové pronajímatelné ploše 5 705 m2 se nacházejí ve třech nadzemních podlažích a lze je přizpůsobit přímo dle konkrétních požadavků jako open space nebo jako samostatné kanceláře a tím reagovat na přesný požadavek na specifické fungování každého nájemce. Další výhodou je strategické umístění v centru města s vynikajícím napojením na hlavní městské i regionální komunikace. V bezprostřední blízkosti jsou umístěny 2 zastávky autobusů, které zajišťují dopravní obslužnost.