Nájemci CPI City Center Olomouc
 

 

   

Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice. Nabízí široké spektrum služeb pro soukromé i podnikové klienty. V CPI City Center bude sídlit nejen administrativní aparát olomoucké pobočky, ale také klientské centrum a rozsáhlý archív společnosti.

 

   

DHL je světovým lídrem na trhu v odvětví logistiky. Má bohaté zkušenosti v mezinárodní přepravě, expresní, letecké, námořní, silniční a železniční dopravě. Patří mezi špičkové mezinárodní společnosti, přičemž zajišťuje logistické služby do více jak 220 zemí světa. 

 

 

 

Lékárna má pro své zákazníky připravené volně prodejné léky, dále kompletní sortiment produktů, jako jsou vitamíny a mi­nerály, doplňky stravy, kosmetika VICHY, LA ROCHE A BIODERMA, produkty pro těhotenství, homeopatika, zdravotnické potřeby a mnoho dalších.

 

 

 

Společnost ENDL + K, a.s., provozovatel značky go4games, je přední českou firmou působící v oblasti zábavního a herního průmyslu. Od roku 1995 svým klientům poskytuje vysoký standard zábavy v moderním a příjemném prostředí, s profesionální obsluhou a skvělým zákaznickým servisem. S více než 50 provozovnami se řadí k nejvýznamnějším loterijním společnostem na tuzemském trhu. 

 

   

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, pc a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Nabízí možnost osobního odběru po celé ČR na celkem 16 místech, včetně CPI City Center Olomouc.

 

   

GMC Software Technology je globální leader v rychle se vyvíjecím oboru komunikace se zákazníky. Pomáháme tisícům klientům a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelů služeb po celém světě. Vývojový tým GMC je největším vývojovým týmem zákaznické komunikace na světě a sídlí v České republice.

 

   

Společnost ESO9 international a.s. je předním dodavatelem informačních technologií v České republice a na Slovensku. Společnost pos­kytuje svým zákazníkům silné zázemí v oblasti vývoje, implementace a služeb souvisejících s vlastním informačním systémem ESO9.