Kongresové centrum


Kongresové centrum umístěné ve vnitrobloku komplexu CPI City Center nabízí celkovou kapacitu až 1 400 delegátů. Po pořádání velkých kongresů, společenských a kulturních akcí je ideální hlavní sál s kapacitou 1 100 osob, který lze v případě potřeby rozdělit posuvnými stěnami až na 3 na sobě nezávislé prostory. Akustika sálu a špičková technika garantují kvalitní zázemí pro akce odborného, kulturního i sportovního charakteru.
 


Pro menší konference, prezentace či školení jsou určeny další 3 salónky s celkovou kapacitou 318 osob. Výhodou kongresového centra je také prostorné foyer s plochou 900 m2, vhodné pro pořádání výstav, veletrhů nebo společenských akcí.
 

 

 
 
Přehled sálů a jejich kapacity:
  • Sál FOLIANT – až 1.100 míst. Sál se dá rozdělit na další sály, a to menší FOLIANT (486 míst), ATLAS (227 míst), CODEX (104 míst) a SCRIPTUM (106 míst).
  • Salonek PLATO – až 117 míst. Salonek se dá rozdělit na dva samostatné salonky, a to menší PLATO (51 míst) a SENECA (51 míst)
  • Salonek KOSMAS – až  73 míst. Salonek dá rozdělit na dva samostatné salonky, a to menší KOSMAS(39 míst) a DALIMIL (32 míst)
  • Salonek MARCONI – až 62 míst
  • Salonek SATELIT – až 66 míst

Všechny sály počítají s WiFi připojením, konferenční technikou a některé také s denním světlem. Hosté mají k dispozici parkování v podzemních garážích a další doplňkový servis.

Kontakty na rezervační oddělení najdete zde.