< zpět na hlavní stránku

CPI CITY CENTER OLOMOUC MÁ DALŠÍHO NOVÉHO NÁJEMCE

5. 11. 2015

Multifunkční komplex CPI City Center Olomouc přivítal dalšího nového nájemce. Reprezentativní prostory CPI City Centra si pro své kanceláře vybrala společnost z oblasti informačních technologií ESO9 international. Společně se společností GMC Software Technology, která také přesunula své kanceláře do CPI City Centra začátkem letošního roku, tak zaujímají plochu přes 800 m2. V současnosti je v budově obsazeno téměř 80% kancelářských kapacit, k pronájmu tak zbývají poslední volné plochy.

 

 

 „Jsme velmi rádi, že si společnosti  ESO9  international a GMC Software Technology vybraly za své sídlo právě CPI City Center Olomouc. Věříme, že splňujeme veškeré požadavky na moderní kancelářské prostory, doplňkové služby i atraktivní lokalitu“, řekl Daniel Punda, manažer pronájmu kanceláří CPI City Center Olomouc.

 

Přesunem kanceláří v rámci hanácké metropole získaly obě společnosti vysoce kvalitní, moderní a flexibilní kancelářské prostory se špičkovými technologiemi a možností budoucí expanze. „Věříme, že moderní a flexibilní kancelářské prostory i maloobchodní či gastronomické služby přilehlého kongresového hotelu Clarion poskytují našim zaměstnancům jedinečné pracovní prostředí přímo v centru Olomouce. Máme z minulosti konkrétně ověřeno z našich jiných lokalit, že moderní prostor působí na zaměstnance pozitivně a vnímáme toto jako konkurenční výhodu oproti jiným zaměstnavatelů v regionu“, uvedl Jiří Ptáček, místopředseda představenstva.

 

Multifunkční komplex CPI City Center Olomouc propojuje nabídku kvalitních kanceláří, moderních konferenčních prostor se službami čtyřhvězdičkového hotelu. Kanceláře třídy A lze nalézt na šesti nadzemních podlažích budovy B a dvou podlažích menší budovy A a jejich celková plocha je 6 700 m2. Kanceláře jsou flexibilní a lze je přizpůsobit jako open space nebo jako jednotlivé kanceláře, a to v závislosti na požadavcích nájemců. Prostory pro obchody a služby mají celkovou užitnou plochu 680 m2 a představují přirozenou podporu pro kancelářské nájemce a hotelové hosty. Komplex je ohraničen ulicemi Jeremenkova, Masarykova a frekventovanou dopravní tepnou Kosmonautů, která jej spojuje s centrem města. Potenciál univerzitního města, ležícího na dopravní křižovatce mezi Polskem, Slovenskem a Českou republikou, významně přispívá k atraktivitě projektu. Toho si všimla i Nadace ABF, která tradičně vyhlašuje soutěž Stavba roku a na nominačním večeru ocenila CPI City Centre titulem Cena poroty.